Pliki do pobrania

Ulotka: PALL-X 98 GOLD Złoto jesy bliżej niż myślisz! PDF, 5.1 mb   download  
 
 

Pallmann l Przegląd produktów!

Tutaj znajdziesz produkty parkieciarskie!

 Więcej... 
 
 

Skontaktuj się z nami: 

Infolinia +48 76 723 91 50

  
 
 

Schowek (0)

 
 
 

Prasa

 
 
 

Polska, 26.10.2015 - Nie szukaj skarbów ze złotego pociągu!

Poszukiwania trwają! Nikt jednak nie wie co zostanie odnalezione i czy Złoty Pociąg to legenda czy też fakt. Tymczasem PALLMANN już dziś oferuje prawdziwe złoto – lakier PALL-X 98 GOLD - znany i doceniany produkt w nowej odsłonie. Najnowsza wersja rynkowego hitu to nowy standard najwyższej próby!

PALLMANN PALL-X 98 jest od wielu lat najczęściej  wybieranym systemem wśród dwuskładnikowych lakierów. Zdobył zaufanie profesjonalnych wykonawców oraz użytkowników. Klienci podkreślają łatwość aplikacji mimo konieczności mieszania lakieru z utwardzaczem oraz doskonałą optykę powierzchni.   Sprawdza się zarówno w intensywnie użytkowanych obiektach takich jak szkoły, biura, centra kongresowe oraz w mieszkaniach prywatnych. Co ważne, produkt posiada atest trudno zapalności TUV Nord oraz jest dopuszczony do stosowania na podłogach sportowych. Bezpieczeństwo użytkowania gwarantuje zgodność z normą tarcia kinetycznego (współczynnik poślizgu) oraz niska zawartość substancji lotnych. Najwyższa wytrzymałość na ścieranie, obciążenia mechaniczne i chemiczne sprawia, że PALL-X 98 GOLD pozytywnie zmienia opinię wśród osób sceptycznie nastawionych do lakierów ekologicznych.

PALL-X 98 GOLD to pierwszy w swojej klasie produkt mogący pochwalić się mniejszą niż 5% ilością lotnych związków organicznych. Dotychczas porównywalne jakościowo produkty ekologiczne zawierały do 15 % szkodliwych rozpuszczalników.

Nowa receptura PALL-X 98 GOLD może być stosowana zarówno na nowe podłogi jak i na poddawane renowacjom. Polecany jest również do pierwszego lakierowania nowo instalowanych podłóg fabrycznie lakierowanych.

PALL-X 98 GOLD zalecamy pozostawić na 20 minut po wymieszaniu składników. Dzięki temu lakier osiągnie najlepsze parametry rozlewności gwarantujące idealną optykę powierzchni. Nasz nowy produkt dostępny jest w wersji półmatowej, matowej oraz w połysku. Może być stosowany z innymi lakierami z oferty Pall-X marki PALLMANN.  

PALLMANN PALL-X 98 GOLD to nowy standard najwyższej próby!

Pliki do pobrania

Ulotka: PALL-X 98 GOLD Złoto jesy bliżej niż myślisz! PDF, 5.1 mb   download